Co możemy dla Ciebie zrealizować?

Oprócz standardowego pakowania produktów mamy w naszej ofercie foliowanie, bindowanie i przepakowywanie.

Foliowanie

Głównym zadaniem foliowania jest zabezpieczenie produktów przed uszkodzeniem, zanieczyszczeniem, wilgocią i promieniowaniem ultrafioletowym. Proces foliowania polega na pokryciu produktu warstwą folii wykonanej z tworzyw sztucznych. Wykonujemy dwa rodzaje foliowania w tym foliowanie na zimno z użyciem kleju oraz foliowanie na gorąco – poprzez zgrzewanie.

Bandowanie

Jest to proces polegający na owijaniu przesyłek, produktów i towarów przy pomocy taśmy oraz odpowiednich zapinek. Głównym zadaniem bandowania jest zabezpieczenie i stabilizowanie kolejnych warstw ładunków.

Przepakowywanie

W ramach tej usługi oferujemy naszym klientom możliwość łączenia pojedynczych produktów w większe zestawy, co pozwoli na bardziej zoptymalizowany transport. Możemy też dokonać przepakowania opakowań zbiorczych na mniejsze elementy.

Zobacz jak pracujemy

Optymalizacja procesów pakowania. Co musisz wiedzieć?

Zoptymalizowane pakowanie potrafi zaoszczędzić środki i czas. Kluczowym zagadnieniem przy usprawnianiu procesów pakowania jest automatyzacja. Jest to punkt wyjścia dla sprawnego i bardziej opłacalnego pakowania Twoich towarów.  Szczegółowa analiza i wprowadzenie rozwiązań dedykowanych Twojej branży może odmienić proces pakowania o 180 stopni. Skonsultuj się z nami, a zaproponujemy Ci rozwiązanie dobrane pod Twoje potrzeby.

Dla kogo jest ta usługa?

Usługę tę kierujemy do firm, które chciałyby usprawnić proces pakowania towarów w swoich magazynach, albo chciałyby skorzystać z naszych przestrzeni magazynowych.

Firmy produkcyjne

 

Sklepy internetowe

 

Transport morski

 

Branża automotive

 

Przemysł farmaceutyczny

 

Transport lotniczy

 

Szukasz optymalizacji pakowania dla swoich produktów?

Dobrze trafiłeś. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo i opiszesz nam swoje potrzeby i problemy z jakimi się borykasz w sferze pakowania.

Skontaktuj się z nami