Stwórz pierwsze dobre wrażenie: opakowania dla e-commerce

Jednym z pierwszych elementów, jakie odbiorca dostrzega w przesyłce, jest właśnie opakowanie. Dzięki temu już od samego początku może ono reprezentować  markę, świadcząc jednocześnie o jakości zapakowanej zawartości. Dobrze dobrane opakowanie dla sklepu ecommerce nie tylko chroni produkt, ale także tworzy spójną całość strategii marketingowej. Warto również zwrócić uwagę na emocje oraz wrażenia klienta podczas otwierania paczki – to wtedy jest on najbardziej otwarty na przekaz marki i bardziej zwraca uwagę na projekt. Wyjątkowy design, ekologiczne materiały, najlepsza jakość druku oraz osobisty wydźwięk opakowania to tylko niektóre z możliwości, jakie oferują opakowania dla branży e-commerce. Wskazane cechy pozwalają długofalowo przywiązać klienta do marki i odpowiednio ukierunkować budowanie firmy. Warto wykorzystać tę metodę, aby pozytywnie wpływać na oczekiwania klientów.

Gwarancja stabilności

Sprawimy, że Twoje towary nie poruszą się podczas transportu nawet o centymetr

Transport morski wprost z naszych magazynów

Umożliwiamy przetransportowanie towarów z naszego magazynu do wyznaczonego punktu

Doręczamy na czas

Różne rodzaje transportu wiążą się z różnym czasem dostawy, ale zawsze staramy się dotrzymywać wyznaczonych terminów

Materiały opakowań najwyżej jakości

Nasze opakowania wykonujemy z najlepszych dostępnych na rynku materiałów

Bezpieczne zamknięcie dla Twojej wysyłki!

Rynek ecommerce rośnie w siłę, a to oznacza ogromny potencjał dla rozwoju. Dlatego tak ważne jest, aby towary, które kupujemy, docierały do nas w nienaruszonym opakowaniu i bezpiecznie zapieczętowane. Firma Pack System oferuje opcje opakowań ze specjalistycznym zamknięciem, które zapewniają bezpieczne pierwsze otwarcie i chronią przed plagiatem lub manipulacją. Ponieważ po otwarciu opakowania zamknięcie jest widocznie uszkodzone, klient może natychmiast stwierdzić, czy nieupoważnione osoby trzecie uzyskały dostęp do produktu.

Zapewniają bezpieczeństwo przesyłki

Zadbaj by Twoje produkty trafiły do miejsca docelowego bez uszczerbku

Nie straszna im wilgoć

Wszechobecna wilgoć ma negatywny wpływ na produkty. Warto zadbać o odpowiednie opakowanie, które je przed tym uchroni.

Ekonomiczny sposób ochrony przed niekorzystnymi warunkami transportu

Wykorzystanie odpowiednich opakowań ochronnych jest o wiele tańsze niż zabezpieczanie bezpośrednie każdego z produktu

Szybki czas pakowania

Umieszczenie produktu w odpowiednim opakowaniu ochronnych to kwestia minut

Zalety opakowań e-commerce

Indywidualny design, pierwszorzędna jakość druku, ekologiczne materiały lub osobisty wydźwięk opakowania, to tylko niektóre z możliwości, jakie oferuje opakowanie dla e-commerce. Dzięki niemu można długofalowo przywiązać klienta do marki i odpowiednio ukierunkować budowanie wizerunku. Warto wykorzystać tę metodę, aby pozytywnie wpływać na oczekiwania klientów.

Skorzystaj z usług projektowych, produkcji i logistyki opakowań – Pack System

W naszym certyfikowanym laboratorium centralnym sprawdzamy wytrzymałość i jakość opakowań, aby zagwarantować Państwu niezawodne rozwiązanie. W tej branży nie chodzi tylko o łatwość obsługi i bezpieczeństwo transportu, lecz również o atrakcyjny wygląd opakowania. Zachęcamy do skorzystania z naszej wysokiej jakości druku, aby pokazać Państwa produkt w sposób przyciągający uwagę klientów.

Skontaktuj się z nami