Opakowania na produkty lecznicze i farmaceutyczne

Firma Pack System oferuje opakowania dla wyrobów medycznych oraz wyposażenia placówek zdrowotnych, które zostały indywidualnie dostosowane i technicznie przygotowane pod potrzeby klienta. Naszym priorytetem jest przygotowanie opakowań, które będą spełniać najwyższy poziom bezpieczeństwa, zarówno w transporcie lądowym, morskim lub lotniczym. Zdajemy sobie sprawę z zagrożeń oraz niekorzystnych warunków transportu, dlatego w celu ochrony produktów stosujemy sprawdzone i trwałe rozwiązania. Firma Pack System korzysta z wyselekcjonowanych typów opakowań, w tym pianek oraz odlewów z dodatkiem włókien. Biorąc pod uwagę rodzaj środka transportu oraz cel stosowania przygotowujemy opakowania odporne na zarysowania, wstrząsy lub warunki zewnętrzne. Dlatego opakowania na produkty z obszaru medycyny i farmacji są projektowane i tworzone zgodnie z najsurowszymi wymogami. Przechodzą one również szereg testów i procedur kontrolnych.

Gwarancja stabilności

Sprawimy, że Twoje towary nie poruszą się podczas transportu nawet o centymetr

Transport morski wprost z naszych magazynów

Umożliwiamy przetransportowanie towarów z naszego magazynu do wyznaczonego punktu

Doręczamy na czas

Różne rodzaje transportu wiążą się z różnym czasem dostawy, ale zawsze staramy się dotrzymywać wyznaczonych terminów

Materiały opakowań najwyżej jakości

Nasze opakowania wykonujemy z najlepszych dostępnych na rynku materiałów

Opakowanie transportowe na produkty medyczne

Produkty wymagające delikatnej pielęgnacji potrzebują najlepszej ochrony transportu. Niezwykle ważne jest staranne dobieranie materiałów. Rozwiązania multimaterialowe są najlepsze dla opakowań transportowych przemysłu medycznego i farmaceutycznego. Zewnętrzne opakowanie jest wykonane z tektury falistej, a środek wypełniony pianką.

Zapewniają bezpieczeństwo przesyłki

Zadbaj by Twoje produkty trafiły do miejsca docelowego bez uszczerbku

Nie straszna im wilgoć

Wszechobecna wilgoć ma negatywny wpływ na nasze produkty. Warto zadbać o odpowiednie opakowanie, które je przed tym uchroni.

Ekonomiczny sposób ochrony przed niekorzystnymi warunkami transportu

Wykorzystanie odpowiednich opakowań ochronnych jest o wiele tańsze niż zabezpieczanie bezpośrednie każdego z produktu

Szybki czas pakowania

Umieszczenie produktu w odpowiednim opakowaniu ochronnych to kwestia minut

Zapewnij bezpieczeństwo swoim produktom

Opakowania do transportu wyrobów farmaceutycznych muszą być bezpieczne, a jednocześnie łatwe do otworzenia. Powinny być wykonane z materiałów, które nie wchodzą w reakcje z lekami i nie przepuszczają tlenu ani wilgoci.

Skorzystaj z usług projektowych, produkcji i logistyki opakowań – Pack System

W naszym certyfikowanym laboratorium centralnym sprawdzamy wytrzymałość i jakość opakowań, aby zagwarantować Państwu niezawodne rozwiązanie. W tej branży nie chodzi tylko o łatwość obsługi i bezpieczeństwo transportu, lecz również o atrakcyjny wygląd opakowania. Zachęcamy do skorzystania z naszej wysokiej jakości druku, aby pokazać Państwa produkt w sposób przyciągający uwagę klientów.

Skontaktuj się z nami