Opakowania do mebli

Wybierając opakowania na meble, musimy pamiętać o zabezpieczeniu ich krawędzi, nietypowych kształtach oraz o podatności na uszkodzenia w wyniku wstrząsów. Jakie rozwiązania opakowaniowe wybrać? W Pack System oferujemy zabezpieczenie produktów w postaci profili ochronnych z pianki, folii, tektury falistej czy maty powietrznej. Szeroki wybór wśród naszych produktów pozwala dostosować opakowanie do rodzaju przewożonych artykułów. Dzięki temu meble nie zostaną uszkodzone w trakcie uderzeń czy transportu. Warto pamiętać również o nietypowych rozmiarach opakowań dla poszczególnych elementów mebla – Pack System znajdzie rozwiązanie dla Twoich nietypowych przesyłek! 

Gwarancja stabilności

Sprawimy, że Twoje towary nie poruszą się podczas transportu nawet o centymetr

Transport morski wprost z naszych magazynów

Umożliwiamy przetransportowanie towarów z naszego magazynu do wyznaczonego punktu

Doręczamy na czas

Różne rodzaje transportu wiążą się z różnym czasem dostawy, ale zawsze staramy się dotrzymywać wyznaczonych terminów

Materiały opakowań najwyżej jakości

Nasze opakowania wykonujemy z najlepszych dostępnych na rynku materiałów

Opakowania do transportu drewna

Opakowania do transportu drewna muszą zapewniać wyjątkową ochronę materiału w trakcie przechowywania oraz całego obiegu łańcucha dostaw. Należy znaleźć rozwiązanie opakowaniowe, które sprosta wyzwaniu, jakim jest ciężar oraz nietypowy kształt. W tym przypadku mierzymy się z dużymi rozmiarami przesyłki, które wymaga przemyślanego i specjalistycznego opakowania. W ofercie produktów Pack System znajduję się szereg palet drewnianych, płyt oraz kartonów, które dobrze będzie wzbogacić zabezpieczającą folią. 

Zapewniają bezpieczeństwo przesyłki

Zadbaj by Twoje produkty trafiły do miejsca docelowego bez uszczerbku

Nie straszna im wilgoć

Wszechobecna wilgoć ma negatywny wpływ na nasze produkty. Warto zadbać o odpowiednie opakowanie, które je przed tym uchroni.

Ekonomiczny sposób ochrony przed niekorzystnymi warunkami transportu

Wykorzystanie odpowiednich opakowań ochronnych jest o wiele tańsze niż zabezpieczanie bezpośrednie każdego z produktu

Szybki czas pakowania

Umieszczenie produktu w odpowiednim opakowaniu ochronnych to kwestia minut

Zastosowanie opakowań do mebli i drewna

Kiedyś przy transportowaniu mebli i produktów drewnianych używano drewnianych skrzyń i kontenerów, które nie zawsze były w stanie zapewnić bezpieczny transport. Obecnie coraz częściej używa się różnych rodzajów materiałów opakowaniowych, które mogą zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa. Od wielu lat producenci opakowań meblowych i drewnianych korzystają z trwalszych, tańszych i lepiej dostępnych materiałów m.in. pianki, folie, pudełka kartonowe, które mogą zapewnić odpowiednią ochronę.

Skorzystaj z usług projektowych, produkcji i logistyki opakowań – Pack System

W naszym certyfikowanym laboratorium centralnym sprawdzamy wytrzymałość i jakość opakowań, aby zagwarantować Państwu niezawodne rozwiązanie. W tej branży nie chodzi tylko o łatwość obsługi i bezpieczeństwo transportu, lecz również o atrakcyjny wygląd opakowania. Zachęcamy do skorzystania z naszej wysokiej jakości druku, aby pokazać Państwa produkt w sposób przyciągający uwagę klientów.

Skontaktuj się z nami