Opakowania na elektronikę z różnych materiałów

Aby chronić wrażliwe elementy oraz urządzenia elektroniczne przed negatywnymi skutkami rozładowania elektrostatycznego, należy użyć specjalnych opakowań ESD. Nasze opakowania, wykonane z tektury i wyposażone w materiały piankowe ESD oraz folie ESD, gwarantują profesjonalny transport i bezpieczne przechowywanie artykułów elektronicznych. Jako producent oferujemy bezpośrednio opakowania na artykuły elektroniczne z ochroną ESD. Dodatkowo zaprojektujemy i wyprodukujemy opakowania specjalnie dostosowane do Państwa potrzeb oraz celów zastosowania.

Gwarancja stabilności

Sprawimy, że Twoje towary nie poruszą się podczas transportu nawet o centymetr

Transport morski wprost z naszych magazynów

Umożliwiamy przetransportowanie towarów z naszego magazynu do wyznaczonego punktu

Doręczamy na czas

Różne rodzaje transportu wiążą się z różnym czasem dostawy, ale zawsze staramy się dotrzymywać wyznaczonych terminów

Materiały opakowań najwyżej jakości

Nasze opakowania wykonujemy z najlepszych dostępnych na rynku materiałów

Postaw na opakowania wysokiej jakości

Opakowania na artykuły elektroniczne często łączą różne materiały, takie jak papier, plastik i tektura, aby zapewnić bezpieczeństwo i ochronę produktów. Zazwyczaj są one wykonane z wytrzymałych materiałów, które chronią przed uszkodzeniami i zabezpieczają produkt przed działaniem warunków atmosferycznych.

Zapewniają bezpieczeństwo przesyłki

Zadbaj by Twoje produkty trafiły do miejsca docelowego bez uszczerbku

Nie straszna im wilgoć

Wszechobecna wilgoć ma negatywny wpływ na nasze produkty. Warto zadbać o odpowiednie opakowanie, które je przed tym uchroni.

Ekonomiczny sposób ochrony przed niekorzystnymi warunkami transportu

Wykorzystanie odpowiednich opakowań ochronnych jest o wiele tańsze niż zabezpieczanie bezpośrednie każdego z produktu

Szybki czas pakowania

Umieszczenie produktu w odpowiednim opakowaniu ochronnych to kwestia minut

Opakowania ochronne ESD na artykuły elektroniczne

Opakowania ochronne ESD to niezbędny element podczas transportu i przechowywania produktów elektronicznych. Są one wykonane z materiałów, które chronią przed uszkodzeniami spowodowanymi przez ładunki elektrostatyczne. Opakowania ESD są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, a także mogą być wykonane z różnych materiałów, w zależności od potrzeb.

Skorzystaj z usług projektowych, produkcji i logistyki opakowań – Pack System

Oferujemy usługi projektowe, produkcję i logistykę opakowań. W naszym certyfikowanym laboratorium centralnym sprawdzamy wytrzymałość i jakość opakowań, aby zagwarantować Państwu niezawodne rozwiązanie. W tej branży nie chodzi tylko o łatwość obsługi i bezpieczeństwo transportu, lecz również o atrakcyjny wygląd opakowania. Zachęcamy do skorzystania z naszej wysokiej jakości druku aby pokazać Państwa produkt w sposób przyciągający uwagę klientów.

Skontaktuj się z nami